Latvijas Kuģniecība
 
 

Ziņas

 
 
 
 
Ziņu arhīvs

Piesakies LSC kadetu programmai sāc karjeru jau tagad

2018. gada 16. aprīlī / Ziņas

"Būt jūrniekam nav tikai darbs, bet gan dzīvesveids” atzīst SIA “LSC" izpilddirektors Mikkjal Poulsen.

“LSC” piedāvā kadetu programmu jūras mācību iestāžu audzēkņiem un absolventiem uz tehniskajā pārvaldībā esošajiem kuģiem.

Ja tu esi jūrniecības mācību iestādes audzēknis vai absolvents un vēlies sākt karjeru jūrniecībā, piesakies LSC kadetu programmai sāc karjeru jau tagad!  

Lasīt vairāk  

LSC Shipmanagement maina zīmolu

2018. gada 27. martā / Ziņas

 

“LSC Shipmanagement”, AS “Latvijas Kuģniecība” (LK) meitasuzņēmums, informē, ka maina zīmolu un turpmāk tā nosaukums būs LSC. Ieviešot pārmaiņas, ir izstrādāta arī jauna uzņēmuma vizuālā identitāte – tā pietuvināta LK koncerna īpašnieka Vitol Group vizuālajām vadlīnijām.

Lasīt vairāk  

"LSC" pārstāvji viesojas Admirāļa S. Makarova Valsts Jūras akadēmijā

2018. gada 26. martā / Ziņas

 

Piektdien, 23. martā, LSC pārstāvji viesojās Admirāļa S. Makarova Valsts Jūras akadēmijā (Admiral Makarov State University of Maritime and Inland Shipping), Sanktpēterburgā, Krievijā, kur topošajiem jūrniekiem sniedza prezentāciju par SIA “LSC Shipmanagement” (LSC) uzņēmumu, pārskatu par tā floti, flotes personālu un nākotnes mērķiem.

Lasīt vairāk  

“LSC” tehniskajā pārraudzībā esošo floti papildina tankeris “Asphalt Splendor”

2018. gada 23. martā / Ziņas

 

Marta sākumā Antverpenē AS “Latvijas kuģniecība” meitasuzņēmums “LSC” papildinājis savu pilnā tehniskajā pārraudzībā esošo floti ar kuģi “Asphalt Splendor”, kas ir jau otrais bitumena tankeris LSC flotē. Tā kopējais garums ir 175 m, platums – 30m, bet kravnesība – 37 000 t.

Lasīt vairāk