Latvijas Kuģniecība
ŠIS IR VENTSPILS NAFTA GRUPAS UZŅĒMUMS ŠIS IR VENTSPILS NAFTA GRUPAS UZŅĒMUMS
 
 

Ziņas

 
 
 
 
Ziņu arhīvs

LK Padomes loceklis Giovanni Fagioli atkāpies no amata

2017. gada 21. jūlijā / Ziņas

Akciju sabiedrība “Latvijas kuģniecība” (LK) ir saņēmusi paziņojumu no Giovanni Fagioli par atkāpšanos no padomes locekļa amata sakarā ar to, ka viņš nesen pārdevis viņam netieši piederošās LK akcijas.

Lasīt vairāk  

Sākas AS “Latvijas kuģniecība” obligātais atpirkšanas piedāvājums

2017. gada 17. jūlijā / Ziņas

Ar šo AS “Latvijas kuģniecība” informē, ka šodien, 2017. gada 17. jūlijā, ir sācies akcionāra Vitol Netherlands B.V. izteiktais obligātais akciju atpirkšanas piedāvājums, ievērojot Finanšu un kapitāla tirgus komisijas 2017. gada 12. jūlija lēmumu. 

Lasīt vairāk

“Latvijas kuģniecība” izsludina stipendiju konkursu jūrniecības studentiem

2017. gada 30. jūnijā / Ziņas

Ar mērķi veicināt jūrniecības izglītību un nozares attīstību Latvijā trešo gadu pēc kārtas AS “Latvijas kuģniecība” (LK) sadarbībā ar nodibinājumu “Vītolu fonds” topošajiem jūrniekiem izsludina pieteikšanos stipendiju konkursam. Pieteikšanās noris līdz 2017. gada 1. augustam. Stipendijai aicināti pieteikties Latvijas augstskolu pēdējo kursu studenti ar labām un teicamām sekmēm mācībās, kuri izgājuši un aizstāvējuši ne mazāk kā četrus mēnešus garu jūras praksi uz kāda no LK meitas kompānijas SIA “LSC Shipmanagement” tehniskajā pārvaldībā esošajiem kuģiem.

Lasīt vairāk

AS “Latvijas kuģniecība” pārdevusi Preses namu

2017. gada 27. jūnijā / Ziņas

AS “Latvijas kuģniecība” (LK) meitas sabiedrība SIA "LASCO Investment" pārdevusi Preses namu SIA "PN Project", kuru pārvalda Lietuvas nekustamā īpašuma un privātā kapitāla kompānija “Lords LB Asset Management”. Darījuma vērtība ir 16,8 miljoni eiro.

Lasīt vairāk