Latvijas Kuģniecība
 
 

“LSC Shipmanagement” virsnieki tiekas ikgadējā seminārā

Atpakaļ

“LSC Shipmanagement” virsnieki tiekas ikgadējā seminārā

2017. gada 3. maijā / Ziņas

Otrdien, 2. maijā, AS “Latvijas kuģniecība” meitas uzņēmums SIA "LSC Shipmanagement" organizēja uzņēmuma ikgadējo flotes virsnieku semināru, kas vienkopus pulcēja vairāk kā 100 dalībniekus. Kā seminārā informēja SIA „LSC Shipmanagement” valdes priekšsēdētājs Mikjals Poulsens (Mikkjal Poulsen), flote šobrīd strauji paplašinās, kas savukārt nozīmē, ka uzņēmums aktīvi meklē jaunus darbiniekus darbam uz Oil/Chemical tankerkuģiem.

SIA “LSC Shipmanagement” valdes priekšsēdētājs Mikjals Poulsens (Mikkjal Poulsen) atzina: “Esmu gandarīts, ka šajā gadā uzņēmums paplašina savu floti, kas nozīmē, ka varēsim sniegt arvien kvalitatīvākus pakalpojumus mūsu klientiem. Šobrīd mums ir svarīgi atrast jaunus, mērķtiecīgus darbiniekus uz tankkuģiem – virsniekus, klāja un mašīntelpas ierindas sastāvu. Mūsu darbinieki ir mūsu vislielākā uzņēmuma vērtība, tāpēc īpašu vērību seminārā kā jau katru gadu pievēršam drošībai darbā uz kuģiem, lai mūsu darbinieki atgrieztos mājās sveiki un veseli.

Semināra laikā flotes virsnieki tika iepazīstināti ar SIA "LSC Shipmanagement" uzņēmuma iekšējo darba organizācijas sistēmas uzlabojumiem un aktuālākajiem darba drošības jautājumiem, kā arī citām aktualitātēm.