Latvijas Kuģniecība
 
 

AS "Latvijas kuģniecība" aicina uz 2016. gada 1. ceturkšņa virtuālo konferenci

Atpakaļ

AS "Latvijas kuģniecība" aicina uz 2016. gada 1. ceturkšņa virtuālo konferenci

2016. gada 23. maijā / Ziņas

AS „Latvijas kuģniecība“ aicina visus akcionārus, investorus, masu mediju pārstāvjus un ikvienu interesentu piedalīties uzņēmuma rīkotajā virtuālajā konferencē š.g. 30. maijā plkst. 16:00 (pēc Latvijas laika).

Virtuālo konferenci (vebināru) vadīs un uz dalībnieku jautājumiem atbildēs AS “Latvijas kuģniecība” valdes priekšsēdētāja padomnieks Ģirts Apsītis un finanšu direktore Santa Spūle. Vebināra prezentācija notiks angļu valodā, taču būs iespēja uzdot jautājumus arī latviešu valodā.

Vebināra ietvaros uzņēmuma pārstāvji informēs par AS “Latvijas kuģniecība” koncerna 2016. gada 1. ceturkšņa darbības rezultātiem.

Pēc prezentācijas uzņēmuma pārstāvji atbildēs uz vebināra apmeklētāju jautājumiem. Ņemot vērā, ka vebināram atvēlētais laiks ir ierobežots, lūdzam Jūsu jautājumus iesūtīt iepriekš, līdz 29. maijam. Jautājums lūdzam sūtīt uz e-pastu: ieva.unda@nasdaq.com vai uzdot tos portālā www.naudaslietas.lv.

Kas ir vebinārs?

Vebinārs ir virtuāla konference, kuras laikā uzņēmuma pārstāvis sniedz informāciju par uzņēmumu un tā attīstības plāniem. Vebinārs nodrošina interaktīvu komunikāciju, sniedzot iespēju klausītājiem uzdot jautājumus un saņemt atbildes no uzņēmuma pārstāvja tiešsaistē.

Kā pievienoties?

Lai sekotu līdzi vebināram, Jums būs nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu un austiņas. Lai pieteiktos dalībai vebinārā, lūdzam iepriekš reģistrēties, izmantojot saiti: http://ej.uz/LSC_Q1_2016.

Pēc reģistrācijas procesa pabeigšanas, uz norādīto e-pastu Jums tiks nosūtīta vebināra saite un instrukcijas. Pirmo reizi pieslēdzoties vebināram, Jums būs nepieciešams lejupielādēt sistēmas programmatūru savā datorā, kas aizņems tikai dažas sekundes. Turpmāk, piedaloties Nasdaq Baltic organizētos vebināros, tas atkārtoti nebūs jādara.

Papildu informācija par vebināru pieejama šeit: http://www.nasdaqomxbaltic.com/lv/pakalpojumi-3/vebinari-2/