Latvijas Kuģniecība
 
 

AS "Latvijas kuģniecība" aicina uz virtuālo konferenci par 2016. gada auditētajiem finanšu rezultātiem

Atpakaļ

AS "Latvijas kuģniecība" aicina uz virtuālo konferenci par 2016. gada auditētajiem finanšu rezultātiem

2017. gada 20. martā / Ziņas

AS „Latvijas kuģniecība“ aicina visus akcionārus, investorus, masu mediju pārstāvjus un ikvienu interesentu piedalīties uzņēmumu rīkotajā virtuālajā konferencē š.g. 23. martā plkst. 16:00 (pēc Latvijas laika).

Virtuālo konferenci (vebināru) vadīs un uz dalībnieku jautājumiem atbildēs valdes priekšsēdētāja padomnieks Ģirts Apsītis un finanšu direktore Santa Spūle. Vebināra prezentācija notiks angļu valodā, taču būs iespēja uzdot jautājumus arī latviešu valodā.

Vebināra ietvaros uzņēmuma pārstāvji informēs par AS “Latvijas kuģniecība” koncerna 2016. gada auditētajiem finanšu rezultātiem un aktualitātēm uzņēmumā.

Pēc prezentācijas uzņēmuma pārstāvji atbildēs uz vebināra apmeklētāju jautājumiem. Ņemot vērā, ka vebināram atvēlētais laiks ir ierobežots, lūdzam Jūsu jautājumus iesūtīt iepriekš, līdz 22. martam. Jautājums lūdzam sūtīt uz e-pastu: eva.dzerve@nasdaq.com vai uzdot tos portālā http://www.naudaslietas.lv

Kas ir vebinārs?

Vebinārs ir virtuāla konference, kuras laikā uzņēmuma pārstāvis sniedz informāciju par uzņēmumu un tā attīstības plāniem. Vebinārs nodrošina interaktīvu komunikāciju, sniedzot iespēju klausītājiem uzdot jautājumus un saņemt atbildes no uzņēmuma pārstāvja tiešsaistē. 

Kā pievienoties?

Lai sekotu līdzi vebināram, Jums būs nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu un austiņas. 

Lai pieteiktos dalībai vebinārā, lūdzam iepriekš reģistrēties, izmantojot saiti: http://ej.uz/LSC_webinar_2016.

Pēc reģistrācijas procesa pabeigšanas, uz norādīto e-pastu Jums tiks nosūtīta vebināra saite un instrukcijas. Pirmo reizi pieslēdzoties vebināram, Jums būs nepieciešams lejupielādēt sistēmas programmatūru savā datorā, kas aizņems tikai dažas sekundes. Turpmāk, piedaloties Nasdaq Baltic organizētos vebināros, tas atkārtoti nebūs jādara.

Papildu informācija par vebināru pieejama šeit: http://www.nasdaqomxbaltic.com/lv/pakalpojumi-3/vebinari-2/.