Latvijas Kuģniecība
 
 

AS “Latvijas kuģniecība” akcionāri neatbalsta jaunu akciju emisiju

Atpakaļ

AS “Latvijas kuģniecība” akcionāri neatbalsta jaunu akciju emisiju

2016. gada 28. aprīlī / Ziņas

Otrdien, 26. aprīlī notika akciju sabiedrības “Latvijas kuģniecība” (AS “Latvijas kuģniecība”) kārtējā akcionāru sapulce, kurā akcionāri pieņēma lēmumu saglabāt AS „Latvijas kuģniecība” esošo akciju skaitu 60 000 000  EUR  apmērā un nepalielināt tās pamatkapitālu.

AS “Latvijas kuģniecība” valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup) norāda: “Akcionāru sapulcē neizdevās savākt nepieciešamos 75% balsu, lai veiktu pamatkapitāla palielināšanu. Lai gan esmu sarūgtināts, novērtēju, ka lēmums par lielākām investīcijām uzņēmumā akcionāriem bija sarežģīta izvēle. Mēs turpinām meklēt citus veidus kā palielināt ienākumus, lai spētu atmaksāt kredītsaistības par diviem kuģiem šī gada jūnijā. Paralēli pamatkapitāla palielināšanas procesam esam runājuši ar bankām par esošo kredītu refinansēšanu un esam pārliecināti, ka šīs sarunas būs veiksmīgas, neskatoties uz sarežģīto situāciju kuģošanas un banku industrijās.”

Lai detalizētāk uzzinātu par akcionāru sapulces pieņemtajiem lēmumiem un turpmākajiem AS “Latvijas kuģniecība” biznesa attīstības plāniem, AS „Latvijas kuģniecība“ aicina ikvienu interesentu piedalīties uzņēmuma rīkotajā virtuālajā konferencē š.g. 28. aprīlī plkst. 16:00 (pēc Latvijas laika), kurā uz dalībnieku jautājumiem atbildēs AS “Latvijas kuģniecība” valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup), valdes priekšsēdētāja padomnieks Ģirts Apsītis un finanšu direktore Santa Spūle.

Plašāka informācija un reģistrācija vebināram pieejama šeit: ej.uz/LK_webinar_2016