Latvijas Kuģniecība
 
 

AS “Latvijas kuģniecība” izsludina stipendiju konkursu jūrniecības studentiem

Atpakaļ

AS “Latvijas kuģniecība” izsludina stipendiju konkursu jūrniecības studentiem

2016. gada 20. jūlijā / Ziņas

Trešdien, 20. jūlijā, AS “Latvijas kuģniecība” (LK) sadarbībā ar nodibinājumu “Vītolu fonds” topošajiem jūrniekiem izsludina pieteikšanos stipendiju konkursam, kas norisināsies līdz šī gada 19. augustam.

Stipendijas mērķis ir veicināt jūrniecības izglītību un nozares attīstību Latvijā. Stipendijām var pieteikties Latvijas augstskolu pēdējā kursa studenti ar labām un teicamām sekmēm mācībās, kuri praktizējušies uz kāda no LK meitas kompānijas SIA “LSC Shipmanagement” tehniskajā pārvaldībā esošajiem kuģiem ne mazāk kā 4 mēnešu garumā.

Šajā  mācību gadā kopējais finansējums stipendiju fondā ir palielināts un pārsniegs 20 000 euro, tādējādi spējot sniegt atbalstu 6 studentiem. Katram stipendiātam tiks piešķirts ikmēneša finansiālais atbalsts 300 eiro apmērā visa mācību gada garumā.

“SIA “LSC Shipmanagement” pārraudzībā ir flote ar 23 moderniem tankkuģiem. Mūsu kuģu apkalpes komandas starptautiski ir pierādījušas savas profesionālās spējas un SIA “LSC Shipmanagement”  tiek vērtēta kā uzticams un kompetents sadarbības partneris. Lai saglabātu šos augstos standartus, mums ir svarīgi, lai darba tirgū ienāk izglītoti  un augsti motivēti jaunie profesionāļi. Mēs redzam stipendiju programmu kā ilgtermiņa ieguldījumu darbinieku un uzņēmuma attīstībā,” norāda LK valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup).

Stāsta LK pārstāve Ilze Bērziņa: “Pagājušajā gadā, aizsākām AS “Latvijas Kuģniecība” stipendiju konkursu starp Latvijas Jūras akadēmijas studentiem, bet novērtējot lielo atsaucību un studentu entuziasmu, šogad ar prieku konkursā iekļaujam arī Liepājas jūrniecības koledžas studentus, kopumā šogad tiks piešķirtas 6 stipendijas! 2015. gada stipendiju ieguvēji atzīst, ka sniegtais finansiālais atbalsts ir palīdzējis viņu ikdienas dzīvē un motivējis sasniegt augstākus mācību rezultātus. Studenti ir pārliecināti, ka būs iespējas gūtās zināšanas izmantot turpmākā darbā. Jūrniecības nozare attīstās un pieprasījums pēc izglītotiem, augsti kvalificētiem speciālistiem tikai pieaug.”

Nodibinājuma “Vītolu fonds” valdes priekšsēdētāja Vita Diķe uzsver: “Studenti ir mūsu nākotne, viņu zināšanas un attieksme pret veicamo pienākumu ir būtisks darba kvalitātes rādītājs. Liels paldies AS “Latvijas kuģniecība” par vēlēšanos atbalstīt jauniešus un stiprināt jūrniecības tradīciju saglabāšanu Latvijā!”

Lai piedalītos stipendiju konkursā, pretendentiem līdz šī gada 19. augustam jāiesniedz aizpildīta stipendijas kandidāta novērtējuma anketa, atzīmju izraksts ar aprēķinātu vidējo atzīmi, dzīves gājuma apraksts un motivācijas vēstule angļu valodā. 

Pieteikuma anketu un plašāka informāciju par stipendiju konkursa norisi ir pieejama šeit: http://www.lk.lv/lv/karjera/as-latvijas-kugnieciba-stipendija/