Latvijas Kuģniecība
 
 

AS “Latvijas kuģniecība” Koncerns sekmīgi pabeidz kuģu pārfinansēšanas procesu

Atpakaļ

AS “Latvijas kuģniecība” Koncerns sekmīgi pabeidz kuģu pārfinansēšanas procesu

2017. gada 1. martā / Ziņas

AS “Latvijas kuģniecība” Koncerns (LK Koncerns) otrdien, 28. februārī, sekmīgi pabeidzis kuģu pārfinansēšanas procesu, saņemot 121 miljonu ASV dolāru aizņēmumu no trīs banku sindikāta un vienlaicīgi veicot iepriekšējā aizņēmuma atmaksu. Jaunais aizdevums izsniegts ar atmaksas termiņu 2022. gada 30. jūnijā 

"Esam gandarīti, ka ir izdevies īstenot kredīta pārfinansēšanu 14 no mūsu 16 vidēja un handy izmēra tankkuģiem. Tā mums ļaus turpināt biznesa plānošanu nākotnē, tajā pašā laikā nodrošinot stabilu finansēšanas naudas plūsmu izaicinošos tirgus apstākļos," uzsver LK valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup).

Kā jau ziņots, iepriekšējā gada beigās AS “Latvijas kuģniecība” Koncerns panāca vienošanos par līguma nosacījumiem ar trīs banku sindikātu – HSH Nordbank (kā aģents), DVB Bank SE, Skandinaviska Enskilda Banken AB (Stockholm) – par 2017. gada jūnijā atmaksājamā kredīta pārfinansēšanu. Kredīta sākotnējā summa bija 360 miljoni ASV dolāru. Atlikums uz pārfinansēšanas brīdi - 121 miljons ASV dolāru.