Latvijas Kuģniecība
 
 

AS „Latvijas kuģniecība“ prezentācija vebināram par 2014. gada 1. ceturkšņa rezultātiem

Atpakaļ

AS „Latvijas kuģniecība“ prezentācija vebināram par 2014. gada 1. ceturkšņa rezultātiem

2014. gada 12. jūnijā / Ziņas

AS „Latvijas kuģniecība“ prezentācija virtuālajai konferencei š.g. 12. jūnijā plkst. 9:00 (pēc Latvijas laika).

Virtuālo konferenci (vebināru) vadīs un uz dalībnieku jautājumiem atbildēs AS “Latvijas kuģniecība” valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup) un AS “Latvijas kuģniecība” valdes loceklis Pols Tomass (Paul Thomas). Vebināra prezentācija notiks angļu valodā, taču būs iespēja uzdot jautājumus arī latviešu valodā.

Vebināra ietvaros Roberts Kirkups runās par aktualitātēm uzņēmumā un kuģniecības nozarē, akcionāru lēmumiem, kā arī analizēs AS “Latvijas kuģniecība” 2014. gada 1. ceturkšņa finanšu rādītājus un 2013. gada auditētos finanšu rezultātus. Pēc prezentācijas uzņēmuma pārstāvji atbildēs uz vebināra apmeklētāju jautājumiem.

VN_LK_prezentācija_webinar

Par AS „Latvijas kuģniecība”

AS „Latvijas kuģniecība” (NASDAQ OMX RIGA: LSC1R) ir starp lielākajiem pasaules kuģu īpašniekiem vidēja izmēra un handy tankkuģu segmentos un pēc naftas produktu pārvadājumu apjoma atrodas vadošajās pozīcijās starp līdzīgām kompānijām Ziemeļeiropā. Uzņēmumam pieder 16 moderni kuģi, nodrošinot darbu vairāk nekā 700 profesionāliem un augsti kvalificētiem jūrniekiem no Latvijas. LK flotes vidējais vecums ir 6.5 gadi. Visi kuģi saņēmuši ISM (International Safety Management) sertifikātus.

Elīna Dobulāne, komunikācijas konsultante
AS “Latvijas kuģniecība”
Tālrunis: +371-25959447
E-pasts: elina.dobulane@vnafta.lv
www.lk.lv/lv/