Latvijas Kuģniecība
 
 

AS “Latvijas kuģniecība” saņem zelta kategorijas novērtējumu Ilgtspējas indeksā un iegūst statusu “Ģimenei draudzīgs komersants”

Atpakaļ

AS “Latvijas kuģniecība” saņem zelta kategorijas novērtējumu Ilgtspējas indeksā un iegūst statusu “Ģimenei draudzīgs komersants”

2016. gada 9. jūnijā / Ziņas

Ceturtdien, 9. jūnijā, AS “Latvijas kuģniecība” (LK) 2016. gadā Ilgtspējas indeksā saņēma zelta kategorijas novērtējumu un ieguva statusu “Ģimenei draudzīgs komersants”. 

LK Ilgtspējas indeksā piedalās otro gadu. Pagājušajā gadā korporatīvās atbildības un ilgtspējas eksperti uzņēmuma sniegumu novērtēja ar sudraba kategorijas balvu, savukārt šogad rezultāts ir uzlabots – uzņēmums saņēmis zelta kategorijas novērtējumu.

LK valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup) stāsta: “Pēdējā gada laikā ieguldīts mērķtiecīgs darbs, lai nodrošinātu uzņēmuma darbību atbilstoši augstākajiem korporatīvās atbildības, vides aizsardzības un drošības standartiem. Šī gada Ilgtspējas indeksa ekspertu augstais novērtējums un LK piešķirtais statuss “Ģimenei draudzīgs komersants” iepriecina un motivē visu LK komandu jauniem izaicinājumiem nākotnē.”

Ilgtspējas indeksa Zelta kategorijai kvalificējoties, LK apliecina, ka pieder pie uzņēmumiem, kas demonstrē atklātību un caurskatāmību, kas tiecas paplašināt un pielāgot savus riska vadības procesus, iekļaujot tajos būtiskākos korporatīvās atbildības aspektus. 

Ilgtspējas indekss Latvijā tiek organizēts jau septīto gadu, tas ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz ietekmīgākā globālā indeksa Dow Jones Sustainability Index un Business in the Community CR Index pieredzi, starptautiski atzītu  metodoloģiju piecās kategorijās: stratēģija, darba vide, tirgus attiecības, vide un sabiedrība jeb vietējā kopiena. Iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts, Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība.