Latvijas Kuģniecība
 
 

AS “Latvijas kuģniecība” saņem zelta kategorijas novērtējumu Ilgtspējas indeksā

Atpakaļ

AS “Latvijas kuģniecība” saņem zelta kategorijas novērtējumu Ilgtspējas indeksā

2017. gada 2. jūnijā / Ziņas

Ceturtdien, 1. jūnijā, AS “Latvijas kuģniecība” (LK) 2017. gadā Ilgtspējas indeksa izvērtējumā saņēma zelta kategorijas novērtējumu par ilgtspējīgu uzņēmuma pārvaldību un augstu korporatīvās atbildības līmeni.

“Gan stratēģiski ilgtermiņā, gan ikdienas darbā mērķtiecīgi strādājam pie tā, lai nodrošinātu uzņēmuma darbību atbilstoši augstākajiem vides aizsardzības un drošības standartiem. Šī gada Ilgtspējas indeksa ekspertu augstais novērtējums un piešķirtais statuss “Ģimenei draudzīgs komersants” dod gandarījumu un motivē visu LK komandu arī turpmāk sniegt augsti profesionālus pakalpojumus atbilstoši starptautiskajiem drošības standartiem,” uzsver LK valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup).

LK Ilgtspējas indeksā piedalās trešo gadu. Pagājušajā gadā korporatīvās atbildības un ilgtspējas eksperti uzņēmuma sniegumu arī novērtēja ar zelta, savukārt 2015. gadā – ar sudraba kategorijas balvu. Otro gadu pēc kārtas konferencē “Atbildīgu ideju tirgus 2017” LK saņēma arī statusu “Ģimenei draudzīgs komersants” par augsti profesionālu attieksmi pret uzņēmuma darbiniekiem, tai skaitā, veiktajiem pasākumiem drošas darba vides izveidē.

Ilgtspējas indeksa Zelta kategorijai kvalificējoties, LK apliecina, ka pieder pie uzņēmumiem, kas demonstrē atklātību un caurskatāmību, kas tiecas paplašināt un pielāgot savus riska vadības procesus, iekļaujot tajos būtiskākos korporatīvās atbildības aspektus.

Ilgtspējas indekss Latvijā tiek organizēts jau astoto gadu. Tas ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz ietekmīgākā globālā indeksa Dow Jones Sustainability Index un Business in the Community CR Index pieredzi, starptautiski atzītu  metodoloģiju piecās kategorijās: stratēģija, darba vide, tirgus attiecības, vide un sabiedrība jeb vietējā kopiena. Iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts, Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība.