Latvijas Kuģniecība
 
 

 AS „Ventspils nafta“ un AS „Latvijas kuģniecība“ aicina investorus uz 2014. gada 1. ceturkšņa virtuālo konferenci

Atpakaļ

 AS „Ventspils nafta“ un AS „Latvijas kuģniecība“ aicina investorus uz 2014. gada 1. ceturkšņa virtuālo konferenci

2014. gada 9. jūnijā / Ziņas

AS „Ventspils nafta” un AS „Latvijas kuģniecība“ aicina visus akcionārus, investorus, masu mediju pārstāvjus un ikvienu interesentu piedalīties uzņēmumu rīkotajā virtuālajā konferencē š.g. 12. jūnijā plkst. 9:00 (pēc Latvijas laika).

Virtuālo konferenci (vebināru) vadīs un uz dalībnieku jautājumiem atbildēs AS „Ventspils nafta” un AS “Latvijas kuģniecība” valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup) un AS “Latvijas kuģniecība” valdes loceklis Pols Tomass (Paul Thomas). Vebināra prezentācija notiks angļu valodā, taču būs iespēja uzdot jautājumus arī latviešu valodā.

Vebināra ietvaros Roberts Kirkups runās par aktualitātēm uzņēmumos un kuģniecības nozarē, akcionāru lēmumiem, kā arī analizēs AS „Ventspils nafta” un AS “Latvijas kuģniecība” 2014. gada 1. ceturkšņa finanšu rādītājus un 2013. gada auditētos finanšu rezultātus. Pēc prezentācijas uzņēmuma pārstāvji atbildēs uz vebināra apmeklētāju jautājumiem.

Ņemot vērā, ka vebināram atvēlētais laiks ir ierobežots, lūdzam Jūsu jautājumus iesūtīt iepriekš, līdz 10. jūnijam, nosūtot tos uz e-pastu: ieva.kadakovska@nasdaqomx.com vai uzdot tos portālā naudaslietas.lv.

Kas ir vebinārs?
Vebinārs ir virtuāla konference, kuras laikā uzņēmuma pārstāvis sniedz informāciju par uzņēmumu un tā attīstības plāniem. Vebinārs nodrošina interaktīvu komunikāciju, ļaujot uzdot jautājumus un saņemt uz tiem atbildes tieši no uzņēmuma pārstāvja.

Kā pievienoties?
Lai pieslēgtos vebināram, Jums 2014. gada 12. jūnijā plkst. 9:00 jānoklikšķina uz saites http://ej.uz/VN_LK_webinar_120614. Norādiet, ka vēlaties pievienoties kā viesis (atzīmējiet izvēlni "Enter as a guest") un ievadiet savu Vārdu, Uzvārdu. Tas arī viss! Nekādas tālākas darbības nav nepieciešamas, Jūs tiksiet pievienots vebināram automātiski.
Iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama.

Kā tas darbojas?
Jums būs nepieciešams tikai dators ar interneta pieslēgumu un austiņas. Pārējo dators izdarīs Jūsu vietā (nekādas papildus programmas nav nepieciešams instalēt).
Jums būs iespēja uzdot jautājumus (rakstiski) vebināra vadītājam vai arī vienkārši klausīties prezentāciju.

Papildu informācija par vebināru pieejama šeit: http://www.nasdaqomxbaltic.com/lv/birzas-informacija/produkti-un-pakalpojumi/vebinari/

Par AS „Latvijas kuģniecība” 

AS „Latvijas kuģniecība” (NASDAQ OMX RIGA: LSC1R) ir starp lielākajiem pasaules kuģu īpašniekiem vidēja izmēra un handy tankkuģu segmentos un pēc naftas produktu pārvadājumu apjoma atrodas vadošajās pozīcijās starp līdzīgām kompānijām Ziemeļeiropā. Uzņēmumam pieder 16 moderni kuģi, nodrošinot darbu vairāk nekā 700 profesionāliem un augsti kvalificētiem jūrniekiem no Latvijas. LK flotes vidējais vecums ir 6.5 gadi. Visi kuģi saņēmuši ISM (International Safety Management) sertifikātus. 

Elīna Dobulāne, komunikācijas konsultante

AS "Latvijas kuģniecība"

Tālrunis: +371-25959447

E-pasts: elina.dobulane@vnafta.lv

Latvijas kuģniecība www.lk.lv/lv/