Latvijas Kuģniecība
 
 

AS “Ventspils nafta” un AS “Latvijas kuģniecība” biznesa snieguma prezentācijas tiešraide notiks 25. februārī plkst. 14:30

Atpakaļ

AS “Ventspils nafta” un AS “Latvijas kuģniecība” biznesa snieguma prezentācijas tiešraide notiks 25. februārī plkst. 14:30

2015. gada 19. februārī / Ziņas

AS “Ventspils nafta”, viena no Latvijas lielākajām naftas produktu transportēšanas, pārkraušanas un uzglabāšanas uzņēmumu grupām, un tās meitas uzņēmums AS “Latvijas Kuģniecība” informē, ka 2015. gada biznesa snieguma prezentācija tiks pārraidīta interneta tiešraidē 25. februārī plkst. 14:30 (pēc Latvijas laika).

Prezentācijas ietvaros tiks sniegts ieskats uzņēmumu aktualitātēs un attīstības plānos, kā arī tiks analizēti 2014. gada neauditētie finanšu rezultāti. Lai pieslēgtos biznesa snieguma prezentācijas tiešraidei internetā, 2015. gada 25. februārī plkst. 14:30 jums jānoklikšķina uz saites: http://www.leta.lv/onair/view/ventspils-nafta.

Grupas uzņēmumu prezentācijas vadīs un uz dalībnieku jautājumiem atbildēs Roberts Kirkups (Robert Kirkup), AS “Ventspils nafta” un AS “Latvijas kuģniecība” valdes priekšsēdētājs, Pols Tomass (Paul Thomas), AS “Latvijas kuģniecība” valdes loceklis, Larss Panclafs (Lars Pantzlaff), SIA ““Ventspils nafta” termināls” ģenerāldirektors un valdes loceklis, kā arī Igors Stepanovs SIA “LatRosTrans” ģenerāldirektors un valdes loceklis.

Pēc prezentācijas uzņēmuma pārstāvji atbildēs uz apmeklētāju jautājumiem. Ņemot vērā, ka biznesa snieguma prezentācijai atvēlētais laiks ir ierobežots, lūdzam Jūsu jautājumus iesūtīt iepriekš, līdz 23. februārim, nosūtot tos uz e-pastu: elina.dobulane@vnafta.lv. Tiešraides laikā varēs uzdot jautājumus, sūtot tos sms veidā uz telefona numuru +37125959447. Biznesa snieguma prezentācija notiks angļu valodā, taču būs iespēja uzdot jautājumus arī latviešu valodā. 


Par AS „Latvijas kuģniecība”

AS „Latvijas kuģniecība” (NASDAQ OMX RIGA: LSC1R) ir starp lielākajiem pasaules kuģu īpašniekiem vidēja izmēra un handy tankkuģu segmentos un pēc naftas produktu pārvadājumu apjoma atrodas vadošajās pozīcijās starp līdzīgām kompānijām Ziemeļeiropā. Uzņēmumam pieder 16 moderni kuģi, nodrošinot darbu vairāk nekā 500 profesionāliem un augsti kvalificētiem jūrniekiem no Latvijas. LK flotes vidējais vecums ir 7 gadi. Visi kuģi saņēmuši ISM (International Safety Management) sertifikātus.


Papildu informācija:
Elīna Dobulāne, komunikācijas konsultante
AS “Latvijas kuģniecība”
Tālrunis: +371-25959447
E-pasts:
elina.dobulane@vnafta.lv
www.lk.lv