Latvijas Kuģniecība
 
 

Ieraksts no AS „Latvijas kuģniecība“ virtuālās konferences par 2014. gada 3. ceturkšņa rezultātiem

Atpakaļ

Ieraksts no AS „Latvijas kuģniecība“ virtuālās konferences par 2014. gada 3. ceturkšņa rezultātiem

2014. gada 5. decembrī / Ziņas

Ceturtdien, 4. decembrī, AS „Latvijas kuģniecība“ aizvadīja virtuālo konferenci akcionāriem, investoriem u.c. interesentiem. Virtuālās konferences laikā AS “Latvijas kuģniecība” valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup) runāja par aktualitātēm uzņēmumā, kā arī analizēja 2014. gada 3. ceturkšņa finanšu rādītājus, savukārt valdes loceklis Pols Tomass (Paul Thomas) skaidroja aktuālās tendences kuģošanas nozarē.

Pilns virtuālās konferences ieraksts ir pieejams šeit: http://ej.uz/VN_LK_vebinar_Q3_2014 , savukārt virtuālās konferences laikā demonstrētā prezentācija ir pieejama AS „Latvijas kuģniecība“ iepriekš publicētajā paziņojumā: https://newsclient.omxgroup.com/cdsPublic/viewDisclosure.action?disclosureId=635886&messageId=789489.

AS “Latvijas kuģniecība” vadība pateicas visiem, kas piedalījās virtuālajā konferencē un aicina sekot līdz informācijai par nākamo virtuālo konferenci.

Par AS „Latvijas kuģniecība”

AS „Latvijas kuģniecība” (NASDAQ OMX RIGA: LSC1R) ir starp lielākajiem pasaules kuģu īpašniekiem vidēja izmēra un handy tankkuģu segmentos un pēc naftas produktu pārvadājumu apjoma atrodas vadošajās pozīcijās starp līdzīgām kompānijām Ziemeļeiropā. Uzņēmumam pieder 16 moderni kuģi, nodrošinot darbu vairāk nekā 700 profesionāliem un augsti kvalificētiem jūrniekiem no Latvijas. LK flotes vidējais vecums ir 7 gadi. Visi kuģi saņēmuši ISM (International Safety Management) sertifikātus.

Papildu informācija:
Elīna Dobulāne, komunikācijas konsultante
AS “Latvijas kuģniecība”
Tālrunis: +371-25959447
E-pasts: elina.dobulane@vnafta.lv
www.lk.lv