Latvijas Kuģniecība
 
 

Ieraksts no AS “Ventspils nafta” un AS “Latvijas kuģniecība”  biznesa snieguma prezentācijas par 2014. gada rezultātiem

Atpakaļ

Ieraksts no AS “Ventspils nafta” un AS “Latvijas kuģniecība”  biznesa snieguma prezentācijas par 2014. gada rezultātiem

2015. gada 26. februārī / Ziņas

Trešdien, 25. februārī AS “Ventspils nafta”, viena no Latvijas lielākajām naftas produktu transportēšanas, pārkraušanas un uzglabāšanas uzņēmumu grupām, un AS “Latvijas kuģniecība” aizvadīja biznesa snieguma prezentāciju akcionāriem, investoriem un citiem interesentiem. Tās laikā AS “Ventspils nafta” un AS “Latvijas kuģniecība” vadība runāja par aktualitātēm uzņēmumā, kā arī analizēja 2014. gada neauditētos finanšu rezultātus.

Pilns AS “Ventspils nafta” un AS “Latvijas kuģniecība” biznesa snieguma prezentācijas tiešraides ieraksts ir pieejams šeit: http://ej.uz/VN_LK_sniegums_2014 savukārt pasākuma laikā demonstrētā prezentācija ir pieejama pielikumā.

Prezentācijas laikā AS “Ventspils nafta” uzņēmumu grupas vadība norādīja, ka tirgus vide joprojām ir izaicinājumu pilna, jo ģeopolitiskā nestabilitāte apvienojumā ar vāju Eiropas ekonomikas izaugsmi ietekmē naftas produktu transportēšanas uzņēmumu darbību.

Grupas uzņēmumu prezentācijas vadīja un uz dalībnieku jautājumiem atbildēja Roberts Kirkups (Robert Kirkup), AS “Ventspils nafta” un AS “Latvijas kuģniecība” valdes priekšsēdētājs, Pols Tomass (Paul Thomas), AS “Latvijas kuģniecība” valdes loceklis, Larss Panclafs (Lars Pantzlaff), SIA ““Ventspils nafta” termināls” ģenerāldirektors un valdes loceklis, kā arī Igors Stepanovs, SIA “LatRosTrans” ģenerāldirektors un valdes loceklis.

AS “Ventspils nafta” un AS “Latvijas kuģniecība” vadība pateicas visiem, kas piedalījās biznesa snieguma prezentācijā klātienē un arī ar interneta tiešraides starpniecību.

VN_presentation_business_update_25022015_LAT

Par AS “Latvijas kuģniecība”

AS “Latvijas kuģniecība” (NASDAQ OMX RIGA: LSC1R) ir starp lielākajiem pasaules kuģu īpašniekiem vidēja izmēra un handy tankkuģu segmentos un pēc naftas produktu pārvadājumu apjoma atrodas vadošajās pozīcijās starp līdzīgām kompānijām Ziemeļeiropā. Uzņēmumam pieder 16 moderni kuģi, nodrošinot darbu vairāk nekā 500 profesionāliem un augsti kvalificētiem jūrniekiem no Latvijas. LK flotes vidējais vecums ir 7 gadi. Visi kuģi saņēmuši ISM (International Safety Management) sertifikātus.

 

Papildu informācija:
Elīna Dobulāne, komunikācijas konsultante
AS “Latvijas kuģniecība”
Tālrunis: +371-25959447
E-pasts: elina.dobulane@vnafta.lv
www.lk.lv