Latvijas Kuģniecība
 
 

Kuģu virsnieki tiekas ikgadējā seminārā

Atpakaļ

Kuģu virsnieki tiekas ikgadējā seminārā

2016. gada 6. maijā / Ziņas

Ceturtdien, 5.maijā, AS “Latvijas kuģniecība” meitas uzņēmums SIA "LSC Shipmanagement" organizēja uzņēmuma ikgadējo flotes virsnieku semināru, kas vienkopus pulcēja vairāk kā 100 dalībniekus. Pasākumu atklāja AS “Latvijas Kuģniecība” valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup) un SIA "LSC Shipmanagement" valdes priekšsēdētājs Alastairs James McKee (Alastair James McKee). Seminārā ar prezentācijām piedalījās SIA "LSC Shipmanagement" speciālisti, kuri dalībniekus informēja par aktualitātēm kuģniecības nozarē, uzlabojumiem uzņēmuma darbībā un turpmākajiem uzņēmuma attīstības plāniem.

AS “Latvijas Kuģniecība” valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup) atzina: “Būt jūrniekam ir nopietns un sarežģīts darbs. Šī profesija prasa daudz enerģijas, zināšanu un gribasspēku, tāpēc ikviens cilvēks, kurš strādā SIA "LSC Shipmanagement" ir vērtība, jo tikai profesionāla un uzticama komanda, ar kopīgiem spēkiem var sasniegt augstus rezultātus. Mums jārūpējas, lai ikviens, kas strādā  AS “Latvijas kuģniecība”  komandā justos atzinīgi novērtēts, piederīgs komandai un iedvesmots darbam jūrniecībā.”

Semināra laikā flotes virsnieki tika iepazīstināti ar SIA "LSC Shipmanagement" uzņēmuma iekšējo darba organizācijas sistēmas uzlabojumiem un aktuālākajiem darba drošības jautājumiem. Īpaši tika akcentēti jautājumi par saudzīgas un videi draudzīgas kuģniecības attīstību, kā arī labvēlīgas vides uzlabošanu jūrniekiem darbā uz kuģa. SIA "LSC Shipmanagement" speciālisti dalībniekus informēja arī par satelīta komunikācijas jaunām tendencēm un digitālo apmācību kursu iespējām.