Latvijas Kuģniecība
 
 

LK iegūst Nasdaq Baltic Market Awards galveno balvu par labākajām interaktīvajām investoru attiecībām

Atpakaļ

LK iegūst Nasdaq Baltic Market Awards galveno balvu par labākajām interaktīvajām investoru attiecībām

2017. gada 27. janvārī / Ziņas

AS “Latvijas kuģniecība” (LK) ceturtdien, 26. janvārī, ieguva 1. vietu Nasdaq Baltic Market Awards kategorijā „Labākās investoru interaktīvās attiecības internetā” par izcilu komunikāciju ar uzņēmuma investoriem, kā arī 3. vietu kategorijā “Lielākais progress 3 gadu laikā”. Baltic Market Awards ir Nasdaq Baltic biržas apbalvošanas ceremonija, kurā balvas pasniedza labākajiem biržā kotētajiem uzņēmumiem septiņās kategorijās

„Īstenojot atklātu un godīgu biznesa pārvaldību, „Latvijas kuģniecība” aizvadītajos gados nopietni strādājusi pie investoru attiecību uzlabošanas gan biržas un uzņēmuma tīmekļa vietnēs, gan interaktīvajos vebināros un sociālajos tīklos. Esam gandarīti, ka pirmo reizi izdevies sasniegt tik izcilus rezultātus un ticis novērtēts arī mūsu nepārtrauktais ieguldījumu pēdējo trīs gadu garumā. Šāds pagodinājums no biržas ir papildus motivācija arī turpmāk ievērot labas korporatīvās pārvaldības principus un uzturēt atklātu komunikāciju ar mūsu investoriem,” uzsver LK valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups.

Baltic Market Awards projektā tika izvērtēti 54 uzņēmumi gan no Nasdaq Baltijas Oficiālā, gan citiem sarakstiem pēc vairāk nekā 160 kritērijiem. Šī ir otrā reize, kad LK saņem apbalvojumus Baltic Market Awards – 2012. gadā uzņēmums tika ierindots 1. vietā kategorijā “Labākais investoru attiecību uzlabojums Baltijas valstīs gada laikā”.