Latvijas Kuģniecība
 
 

LK iegūst NASDAQ OMX galveno balvu par straujāko progresu investoru attiecībās

Atpakaļ

LK iegūst NASDAQ OMX galveno balvu par straujāko progresu investoru attiecībās

2013. gada 8. februārī / Ziņas

AS “Latvijas kuģniecība” ieguvusi galveno „Baltic Market Awards” balvu kategorijā „Labākais investoru attiecību uzlabojums Baltijas valstīs gada laikā”. „Baltic Market Awards”  ir biržas grupas NASDAQ OMX balva, ko pasniedz piecās kategorijās.

„Latvijas kuģniecība” ir vienīgā no piecu kategoriju uzvarētājiem, kas šoreiz saņēmusi uzaicinājumu piedalīties svinīgajā "NASDAQ" biržas tirdzniecības sesijas noslēgšanas ceremonijā Ņujorkā un iezvanīt noslēguma zvanu.

„Īstenojot atklātības un labas pārvaldības principus „Latvijas kuģniecība” aizvadītajā gadā nopietni strādājusi pie investoru attiecību uzlabošanas, tāpēc esmu gandarīts, ka izdevies sasniegt tik izcilus rezultātus. Šī ir arī pirmā reize, kad kāds Latvijas uzņēmums saņem pirmo vietu tieši šajā kategorijā – par straujāko progresu investoru attiecībās. Esam priecīgi būt celmlauži šajā jomā”, uzsver LK valdes priekšsēdētājs Saimons Bleids.

„Baltic Market Awards” projektā katrs uzņēmums tika vērtēts pēc vairāk nekā 120 kritērijiem, un pēc šī vērtējuma par 34% uzlabojusies AS „Latvijas kuģniecība” investoru attiecības aizvadītā gada laikā.

Otro vietu šajā kategorijā ieguva AS „Ventspils nafta” (NASDAQ OMX RIGA: VNF1R), kas ir „Latvijas kuģniecība” lielākais akcionārs.


Video no apbalvošanas ceremonijas


Par AS „Latvijas kuģniecība”

AS „Latvijas kuģniecība” (NASDAQ OMX RIGA: LSC1R)  ir starp lielākajiem pasaules kuģu īpašniekiem vidēja izmēra un handy tankkuģu segmentos un pēc naftas produktu pārvadājumu apjoma atrodas vadošajās pozīcijās starp līdzīgām kompānijām Ziemeļeiropā. Uzņēmumam pieder 20 moderni kuģi, nodrošinot darbu vairāk nekā 700 profesionāliem un augsti kvalificētiem jūrniekiem no Latvijas. LK flotes kopējā kravnesība ir 957 974 DWT un flotes vidējais vecums nepārsniedz 6 gadus. Visi kuģi saņēmuši ISM (International Safety Management) sertifikātus.