Latvijas Kuģniecība
 
 

LK vebināra prezentācija par 2012.gada rezultātiem

Atpakaļ

LK vebināra prezentācija par 2012.gada rezultātiem

2013. gada 8. maijā / Ziņas

AS „Latvijas kuģniecība” (NASDAQ OMX RIGA: LSC1R) prezentācija virtuālajai konferencei š.g. 8. maijā plkst. 16:00 (pēc Latvijas laika) http://ej.uz/LatvijasKugnieciba2013.

Virtuālo konferenci (vebināru) vadīs un uz dalībnieku jautājumiem atbildēs AS „Latvijas kuģniecība” valdes priekšsēdētājs Simon R.Blaydes. Vebināra prezentācija būs angļu valodā, taču būs iespēja uzdot jautājumus arī latviešu valodā. Vebināra ietvaros Simon R.Blaydes informēs par 2012. gada revidētajiem finanšu rezultātiem, kā arī sniegs ieskatu uzņēmuma tālākajā attīstībā. Pēc prezentācijas uzņēmuma pārstāvis atbildēs uz vebināra apmeklētāju jautājumiem.

Pielikums

Vebinārā prezentācija

Par AS „Latvijas kuģniecība”

AS „Latvijas kuģniecība” (NASDAQ OMX RIGA: LSC1R)  ir starp lielākajiem pasaules kuģu īpašniekiem vidēja izmēra un handy tankkuģu segmentos un pēc naftas produktu pārvadājumu apjoma atrodas vadošajās pozīcijās starp līdzīgām kompānijām Ziemeļeiropā. Uzņēmumam pieder 19 moderni kuģi, nodrošinot darbu vairāk nekā 700 profesionāliem un augsti kvalificētiem jūrniekiem no Latvijas. LK flotes kopējā kravnesība ir 920 tūkstoši DWT un flotes vidējais vecums nepārsniedz 6,3 gadus. Visi kuģi saņēmuši ISM (International Safety Management) sertifikātus.