Latvijas Kuģniecība
 
 

“LSC Shipmanagement” flotē jauns tankeris

Atpakaļ

“LSC Shipmanagement” flotē jauns tankeris

2016. gada 13. aprīlī / Ziņas

Piektdien, 8. aprīlī, Dienvidkorejā AS “Latvijas kuģniecība” meitas uzņēmums SIA “LSC Shipmanagement” (LSCSM) papildinājis savu pilnā tehniskajā pārraudzībā esošo floti ar jaunuzbūvēto kuģi “Elandra Palm”. Jaunais tankeris “Elandra Palm” ir paredzēts naftas produktu un ķīmisko vielu pārvadājumiem. Tā kopējais garums ir 183 metri un kravnesība – 50 300 tonnas.

“LSCSM papildina savu pārraudzībā esošo floti ar nākamo kuģi, tādējādi palielinot naftas un ķīmisko vielu pārvadājumu maksimālo jaudu. Esam gandarīti par izrādīto uzticību mūsu apkalpes un kuģu vadības komandu profesionalitātei un spējām. Ar 22 kuģu lielo floti turpināsim sniegt mūsu klientiem profesionālus kuģniecības pakalpojumus atbilstoši starptautiskajiem kvalitātes standartiem!” norāda AS “Latvijas kuģniecība” valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup).

Tankeris “Elandra Palm” ir otrais no trim LSCSM jaunajiem kuģiem, kuru būvējusi Dienvidkorejā esoša kuģu būves kompānija “SSP SHIPBUILDING”. Pirmais no trim kuģiem  – “Elandra Spruce” – tika saņemts 11. janvārī. Nākamais papildinājums flotē gaidāms maijā, kad tai tiks pievienots tankeris “Elandra Oak”.