Latvijas Kuģniecība
 
 

“LSC Shipmanagement” papildina floti ar līdz šim lielāko tankeri – “Elandra Eagle”

Atpakaļ

“LSC Shipmanagement” papildina floti ar līdz šim lielāko tankeri – “Elandra Eagle”

2017. gada 26. aprīlī / Ziņas

Trešdien, 19. aprīlī, Dienvidkorejā AS “Latvijas kuģniecība” meitas uzņēmums SIA “LSC Shipmanagement” (LSCSM) papildinājis savu pilnā tehniskajā pārraudzībā esošo floti ar jaunbūvi kuģi “Elandra Eagle”. Jaunais tankeris “Elandra Eagle” ir paredzēts naftas produktu pārvadājumiem. Tā kopējais garums ir 277 metri un kravnesība – 157 000 tonnas.

AS “Latvijas kuģniecība” valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup) informē: “LSCSM papildina savu tehniskajā pārraudzībā esošo floti ar nākamo kuģi, tādējādi palielinot naftas pārvadājumu maksimālo jaudu. Esam gandarīti par izrādīto uzticību mūsu apkalpes un kuģu vadības komandu profesionalitātei un spējām. Turklāt, flotes papildinājums ir svarīgs notikums, jo tiek īstenota stratēģija palielināt tehniskajā pārraudzībā esošo kuģu skaitu, kas attiecīgi ļauj palielināt darba vietu skaitu kā krastā, tā jūrā. 

Tankeris “Elandra Eagle” ir būvēts Dienvidkorejā kuģu būves kompānijā “Sungdong Shipbuilding LTD”. “Elandra Eagle” šobrīd ir LSCSM flotē lielākais kuģis. Jūnijā floti papildinās tankeris “Elandra Falcon”.