Latvijas Kuģniecība
 
 

“LSC Shipmanagement” savā pārraudzībā saņem trīs jaunus kuģus

Atpakaļ

“LSC Shipmanagement” savā pārraudzībā saņem trīs jaunus kuģus

2016. gada 27. janvārī / Ziņas

Šā gada pirmajā pusē AS “Latvijas kuģniecība” meitas uzņēmums SIA “LSC Shipmanagement” (LSCSM) papildinās savu tehniskajā pārraudzībā esošo floti ar trīs jaunuzbūvētiem kuģiem naftas un ķīmisko vielu pārvadāšanai. Pirmais no trim kuģiem tika saņemts 11. janvārī – 183 metrus garais tankeris “Elandra Spruce”. Nākamais papildinājums flotē sagaidāms aprīlī – tankeris “Elandra Palm”, savukārt maijā flotei tiks pievienots “Elandra Oak”.

“Esam gandarīti, ka LSCSM pārraudzībā tiek nodots tankeris “Elandra Spruce” – tas ir apliecinājums mūsu apkalpes komandu un kuģu vadības komandas profesionalitātei un spējām. Mēs turpināsim sniegt mūsu klientiem augsti profesionālus pakalpojumus atbilstoši augstākajiem starptautiskajiem drošības standartiem arī turpmāk,” uzsver AS “Latvijas kuģniecība” valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup). 

“Elandra Spruce” ir pirmais no trim jaunajiem kuģiem, kurus būvē Dienvidkorejā bāzētā kuģu būves kompānija “SSP SHIPBUILDING”. Tankeris ir paredzēts naftas produktu un ķīmisko vielu pārvadāšanai. Tā kopējais garums ir 183 metri un kravnesība - 50300 tonnas.