Latvijas Kuģniecība
 
 

“LSC Shipmanagement” tehniskajā pārraudzībā esošo floti papildina 25. tankeris – “Elandra Falcon”

Atpakaļ

“LSC Shipmanagement” tehniskajā pārraudzībā esošo floti papildina 25. tankeris – “Elandra Falcon”

2017. gada 16. jūnijā / Ziņas

Piektdien, 16. jūnijā, Dienvidkorejā AS “Latvijas kuģniecība” meitas uzņēmums SIA “LSC Shipmanagement” (LSCSM) papildinājis savu pilnā tehniskajā pārraudzībā esošo floti ar jaunbūvi kuģi “Elandra Falcon”. Jaunais tankeris “Elandra Falcon” ir paredzēts naftas produktu pārvadājumiem. Tā kopējais garums ir 268.25 metri un kravnesība – 157 000 tonnas. 

“Esmu gandarīts, ka esam spējīgi paplašināt savu tehniskajā pārraudzībā esošo floti, kas nozīmē, ka turpmāk varēsim piedāvāt plašāku pakalpojumu klāstu mūsu klientiem. Šis ir 25 LSCSM tehniskajā pārvaldībā esošais kuģis, un redzam, ka tehniskajā pārvaldībā esošo floti varam palielināt arī turpmāk. Līdz ar flotes paplašināšanos aicinām darbā jaunus darbiniekus uz Oil/Chemical tankeriem - gan virsniekus, gan klāja un mašīntelpas ierindas sastāvu, lai arī turpmāk varētu nodrošināt mūsu klientiem profesionālus kuģniecības pakalpojumus atbilstoši starptautiskajiem kvalitātes standartiem,” izceļ AS “Latvijas kuģniecība” valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup).

Tankeris “Elandra Falcon” ir būvēts Dienvidkorejā kuģu būves kompānijā “Sungdong Shipbuilding LTD” un ir otrais šogad LSCSM tehniskajā pārvaldībā nodotais tankkuģis. 19. aprīlī tehniskajā pārvaldībā esošajai flotei pievienojās tankkuģis “Elandra Eagle”.