Latvijas Kuģniecība
 
 

Noslēgusies LK virtuālā konference par 2012. gada rezultātiem

Atpakaļ

Noslēgusies LK virtuālā konference par 2012. gada rezultātiem

2013. gada 9. maijā / Ziņas

8. maijā AS „Latvijas kuģniecība” (LK) aizvadīja virtuālo konferenci investoriem u.c. interesentiem. Konferences laikā LK valdes priekšsēdētājs Saimons Bleids (Simon Blaydes) analizēja uzņēmuma 2012. gada rezultātus, kā arī informēja par 2013. gada plāniem.

Konferences ietvaros Saimons Bleids atklāja, ka uzņēmuma EBITDA rādītāji pakāpeniski uzlabojas sākot ar 2010. gadu un prognozēja, ka šī tendence varētu turpināties pie nosacījuma, ja tirgus situācija konkrētajā tirgus segmentāarī turpina uzlaboties.

Saimons Bleids prognozēja, ka 2013. gada pirmā ceturkšņa finanšu rādītāji būs mazliet labāki par 2012. gada ceturtā ceturkšņa finanšu rādītājiem un varētu būt ar nelielu peļņu. Vienlaikus uzņēmuma vadītājs norādīja, ka 2013. gadā ir plānots neliels apgrozījuma pieaugums salīdzinājumā ar iepriekšējiem finanšu gadiem, kā arī peļņa pie nosacījuma, ja izdosies izvairīties no kuģu vērtības samazināšanās.

Pilns virtuālās konferences ieraksts ir pieejams šeit: http://ej.uz/LSC2013rec. Virtuālās konferences laikā demonstrētā prezentācija pilnā apjomā ir pieejama LK iepriekš publicētajā paziņojumā: https://newsclient.omxgroup.com/cdsPublic/viewDisclosure.action?disclosureId=555976&messageId=685872.

AS „Latvijas kuģniecība” pateicas visiem, kas piedalījās virtuālajā konferencē un aicina sekot līdz informācijai par nākamo virtuālo konferenci!

Par AS „Latvijas kuģniecība”

AS „Latvijas kuģniecība” (NASDAQ OMX RIGA: LSC1R) ir starp lielākajiem pasaules kuģu īpašniekiem vidēja izmēra un handy tankkuģu segmentos un pēc naftas produktu pārvadājumu apjoma atrodas vadošajās pozīcijās starp līdzīgām kompānijām Ziemeļeiropā. Uzņēmumam pieder 19 moderni kuģi, nodrošinot darbu vairāk nekā 700 profesionāliem un augsti kvalificētiem jūrniekiem no Latvijas. LK flotes kopējā kravnesība ir 920 tūkstoši DWT un flotes vidējais vecums nepārsniedz 6,3 gadus. Visi kuģi saņēmuši ISM (International Safety Management) sertifikātus.