Latvijas Kuģniecība
 
 

Par izmaiņām AS “Latvijas kuģniecības” padomes un valdes sastāvos

Atpakaļ

Par izmaiņām AS “Latvijas kuģniecības” padomes un valdes sastāvos

2017. gada 20. septembrī / Ziņas

Otrdien, 19. septembrī, AS “Latvijas kuģniecība” (LK) Padome atkārtoti par Padomes priekšsēdētāju pārvēlēja Vladimiru Egeru (Vladimir Egger), savukārt par Padomes priekšsēdētāja vietnieku ievēlēja Kristoferu Džeimsu Kernonu (Christopher James Kernon). Par jauno valdes locekli tika ievēlēts Pols Malholands (Paul Mullholland), kurš stājas K. Dž. Kernona vietā, kurš no valdes locekļa amata atkāpās.

Kristoferam Džeimsam Kernonam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze kuģošanas sektorā. Kopš 2003. gada viņš bija atbildīgs par fraktēšanas projektu vadību “Vitol” grupā, taču kopš 2017. gada 1. septembra viņš ir Vitol Shipping Group vadītājs. Viņš ir ieguvis inženiera bakalaura grādu Flotes arhitektūrā Ņūkāstlas Universitātē. K. Dž. Kernons bija LK valdes loceklis no 2011. gada februāra līdz 2017. gada septembrim. K. Dž. Kernona īpašumā nav AS “Latvijas kuģniecība” akciju.

Polam Malholandam ir gandrīz 18 gadu pieredze enerģētikas sektorā, un kopš 2006. gada viņš ir vecākais juriskonsults “Vitol” grupā. Augstāko izglītību P. Malholands ir ieguvis Varvikas universitātē. P. Malholanda īpašumā nav AS “Latvijas kuģniecība” akciju.