Latvijas Kuģniecība
 
 

Par „Latvijas kuģniecība“ padomes priekšsēdētāju kļūst Roberts Kirkups

Atpakaļ

Par „Latvijas kuģniecība“ padomes priekšsēdētāju kļūst Roberts Kirkups

2013. gada 23. oktobrī / Ziņas

AS “Latvijas kuģniecība” (turpmāk – LK) padomes priekšsēdētāja pienākumus tuprmāk pildīs Roberts Kirkups. Līdzšinējais LK padomes priekšsēdētājs Vladimirs Egers turpinās darbu padomē kā padomes loceklis, savukārt padomes priekšsēdētāja vietnieka vietu saglabājis Mihails Dvoraks.

LK padome darbojas 12 padomes locekļu sastāvā un ir ievēlēta 2013.gada 17.oktobrī uz piecu gadu termiņu.

Padomē jaunievēlētie pārstāvji ir Roberts Kirkups, Kristo Oidermaa (pieredzes apraksti publicēti biržas mājas lapā) un Artūrs Lēmanis.

Jaunievēlētais padomes loceklis Artūrs Lēmanis 2009.gadā kā partneris pievienojās uzņēmumam „Elura Shipping“, kas nodarbojas ar fraktētu produktu tankkuģu komercpārvadājumiem un kā tankkuģu/šķidrinātās naftas gāzes starpnieks. Pirms pievienošanās „Elura Shipping” Lēmanis gandrīz 12 gadus strādājis LK par operatoru, dīkstāves laika analītiķi, tīro un netīro naftas produktu (CPP/DPP) tonnāžas fraktētāju, kā arī bija iesaistīts citos projektos. Viņam ir pieredze arī jūrniecībā -  pirms pievienošanās LK viņš ir bijis drošības darbinieks uz šķidrinātas naftas gāzes transporta kuģa. Artūram Lēmanim nepieder AS „Latvijas kuģniecība” akcijas.

Par AS „Latvijas kuģniecība”
AS „Latvijas kuģniecība” (NASDAQ OMX RIGA: LSC1R) ir starp lielākajiem pasaules kuģu īpašniekiem vidēja izmēra un handy tankkuģu segmentos un pēc naftas produktu pārvadājumu apjoma atrodas vadošajās pozīcijās starp līdzīgām kompānijām Ziemeļeiropā. Uzņēmumam pieder 19 moderni kuģi, nodrošinot darbu vairāk nekā 700 profesionāliem un augsti kvalificētiem jūrniekiem no Latvijas. LK flotes kopējā kravnesība ir 921 171 DWT un flotes vidējais vecums nepārsniedz 6,3 gadus. Visi kuģi saņēmuši ISM (International Safety Management) sertifikātus.

 

Elīna Dobulāne, komunikācijas konsultante
AS "Latvijas kuģniecība"
Tālrunis: +371-25959447
E-pasts: elina.dobulane@vnafta.lv
Latvijas kuģniecība www.lk.lv/lv/
LSC Shipmanagement www.lk.lv/en/shipmanagement