Latvijas Kuģniecība
 
 

Par Latvijas kuģniecības valdes priekšsēdētāju iecelts Roberts Kirkups

Atpakaļ

Par Latvijas kuģniecības valdes priekšsēdētāju iecelts Roberts Kirkups

2014. gada 29. janvārī / Ziņas

Roberts Kirkups (Robert Kirkup) ir iecelts par akciju sabiedrības “Latvijas kuģniecība” (LK) valdes priekšsēdētāju. Viņa pilnvaru termiņš sāksies 2014.gada 1.martā. R.Kirkups šajā amatā nomaina Saimonu Bleidu (Simon Blaydes), kurš atstāj darbu LK, lai ieņemtu vadošu amatu Vitol Āfrikas komercaktivitātēs.

Kļūstot par LK valdes priekšsēdētāju R.Kirkups atstās LK padomes priekšsēdētāja amatu un viņa vietā stāsies līdzšinējais padomes loceklis Vladimirs Egers (Vladimir Egger).

Komentējot savu jauno amatu, Roberts Kirkups norāda: „Saimons ir paveicis milzīgu darbu, lai uzlabotu LK finansiālo situāciju; mēs esam ļoti apmierināti ar viņa sasniegto rezultātu un vēlam viņam veiksmes uzņemoties jaunos pienākumus. Es ar patiesu degsmi uzņemos LK vadību, lai turpinātu stiprināt akcionāru vērtības uzņēmumā”.

R.Kirkups turpinās darbu arī kā AS „Ventspils nafta” valdes priekšsēdētājs, SIA „Latrostrans” padomes priekšsēdētājs un SIA „Ventspils nafta termināls” padomes loceklis.

 

Par AS „Latvijas kuģniecība”

AS „Latvijas kuģniecība” (NASDAQ OMX RIGA: LSC1R) ir starp lielākajiem pasaules kuģu īpašniekiem vidēja izmēra un handy tankkuģu segmentos un pēc naftas produktu pārvadājumu apjoma atrodas vadošajās pozīcijās starp līdzīgām kompānijām Ziemeļeiropā. Uzņēmumam pieder 17 moderni kuģi, nodrošinot darbu vairāk nekā 700 profesionāliem un augsti kvalificētiem jūrniekiem no Latvijas. LK flotes vidējais vecums ir 6 gadi. Visi kuģi saņēmuši ISM (International Safety Management) sertifikātus.

 

Elīna Dobulāne, komunikācijas konsultante
AS "Latvijas kuģniecība"
Tālrunis: +371-25959447
E-pasts: elina.dobulane@vnafta.lv
Latvijas kuģniecība www.lk.lv/lv/
LSC Shipmanagement www.lk.lv/en/shipmanagement