Latvijas Kuģniecība
 
 

SIA “LSC Shipmanagement” jauns valdes priekšsēdētājs

Atpakaļ

SIA “LSC Shipmanagement” jauns valdes priekšsēdētājs

2016. gada 15. decembrī / Ziņas

Sākot ar 2016. gada 16. decembri SIA “LSC Shipmanagement” (LSCSM) valdes priekšsēdētāja amatu ieņems Mikjals Polsens (Mikkjal Poulsen), nomainot Alisteru Makiju (Alastair McKee), kurš šī gada nogalē dosies godam pelnītā pensijā.

Mikjalam Polsenam ir  vairāk nekā 25 gadu pieredze kuģniecības nozarē un vairāk nekā 10 gadu praktiskā pieredze. Pēdējos divus gadus Mikjals Polsens bijis “MHWirth” reģionālais vadītājs Dienvidkorejā, piedaloties dažādu projektu attīstīšanā, kā arī veidojot uzņēmuma reputāciju un sadarbību ar klientiem un citām ieinteresētajām pusēm. Pirms tam strādājis uzņēmumos “Thome Ship Management Thailand Co. Ltd”, “Tolani Singapore Pte. Ltd”, “Torm Singapore Pte. Ltd” un “Torm Denmark”.

Jaunais vadītājs turpinās jau veiksmīgi uzsākto LSCSM darbības ievirzi. “Augsta pakalpojumu kvalitāte un drošība ir mūsu pamatvērtības, kuras apvienojumā ar konkurētspējīgu cenu nodrošina veiksmīgu kuģu tehnisko pārvaldību. Augsti novērtēju kuģu apkalpes komandu un krasta darbinieku profesionalitāti. Tā līdz šim ir bijusi panākumu atslēga un būs prioritāte arī turpmāk,” uzsver Mikjals Polsens.

Līdzšinējais LSCSM valdes priekšsēdētājs Alisters Makijs uzsāka darbu SIA “LSC Shipmanagement” 2011. gada 20. jūnijā kā tās rīkotājdirektors, 2011. gada 15. septembrī tika iecelts par valdes locekli, bet 2014. gada martā par valdes priekšsēdētāju. AS “Latvijas kuģniecība” un LSCSM izsaka pateicību Alisteram Makijam par ieguldīto darbu un pūlēm uzņēmuma attīstībā un novēl patīkamu aiziešanu pensiju līdz ar 2016. gada 31. decembri.