Latvijas Kuģniecība
 
 

Vakances

No aptuveni 700 jūrnieku lielā personāla vairāk nekā 90% ir tieši no Latvijas. Balstoties uz ilggadēju pieredzi kvalitatīvas un veiksmīgas kuģu apkalpes nodrošināšanā, “LSC Shipmanagement” piedāvā konkurētspējīgu atalgojumu, motivējošu prēmiju sistēmu, kā arī plašas izaugsmes iespējas jauniem, ambicioziem un kompetentiem jūrniekiem visos vadošajos amatos, kā arī kvalificētam ierindas sastāvam uz mūsu uzņēmuma tehniskajā vadībā esošajiem mūsdienīgajiem naftas un ķīmisko kravu kuģiem.

Šobrīd piedāvājam darbu šādiem speciālistiem:

rsz_virsnieki_lv.jpgrsz_ierindas-sast_lv.jpg

Savu kandidatūru darbam uz kuģiem var pieteikt, reģistrējoties flotes personāla datu bāzē. Lai reģistrētos, ir jāaizpilda pieteikuma anketa – dokumentu Excel formātā var lejupielādēt šeit. Aizpildītu anketu lūdzam nosūtīt, izmantojot zem tabulas redzamo formu.

Estimated joining date

Rank

Contract
duration

Vessel's type

DWT

Engine's type

Nominal output

Remarks

OPEN VACANCY  CHIEF OFFICER 3 months Oil/Chemical Tanker, IMO type 3  various  WARTSILA & B&W   Several vacancies due to fleet expansion
OPEN VACANCY 2ND ENGINEER 3 months Oil/Chemical Tanker, IMO type 3 various WARTSILA & B&W  

Several vacancies due to fleet expansion

URGENT VACANCY COOK 5 months

Oil/Chemical Tanker, IMO type 3

various

WARTSILA & B&W  

Joining on/about 25.09.2017

OPEN VACANCY STEWARD 5 months

Oil/Chemical Tanker, IMO type 3

various

WARTSILA & B&W  

Oil/Chemical Tanker familiarization training

OPEN VACANCY 4TH ENGINEER 4 months

Oil/Chemical Tanker, IMO type 3

TBA

WARTSILA & B&W  

Joining in October

Pat ja šobrīd uzņēmumā nav jūsu pieredzei un izglītībai atbilstošas vakances, jūs varat iesūtīt savu CV mūsu datu bāzei. Tiklīdz jūsu kandidatūra atbildīs jaunam darba piedāvājumam, mēs ar jums sazināsimies. 

Savu kandidatūru darbam uz kuģiem var pieteikt, reģistrējoties flotes personāla datu bāzē. Lai reģistrētos, ir jāaizpilda pieteikuma anketa – dokumentu Excel formātā var lejupielādēt šeit. Aizpildītu anketu lūdzam nosūtīt, izmantojot šo formu vai uz e-pastu: crewing@lscsm.lv , vai arī nogādāt birojā Elizabetes ielā 1, Rīgā.