Latvijas Kuģniecība
 
 

Par uzņēmumu

Par uzņēmumu

Latvijas kuģniecība (LK) ir akciju sabiedrība, kuras pamatdarbība ir naftas produktu, ķīmisko vielu un naftas pārvadāšana, izmantojot vidēja un handy izmēra tankkuģu floti. Uzņēmums lepojas ar profesionālām un labi apmācītām Latvijas izcelsmes kuģu apkalpēm un krasta darbiniekiem Rīgā. LK flotes nodrošinātie kravu pārvadājumi aptver plašu ģeogrāfisko spektru – sākot no Baltijas jūras un Ziemeļeiropas, beidzot ar Melno jūru, Vidusjūru, Transatlantiku, Karību reģionu, kā arī Tālo un Vidējo Austrumu reģioniem. Bez tam, LK flotē ietilpstošie tankkuģi ir speciāli konstruēti darbam ledus apstākļos, tādējādi, dodot klientiem vēl plašākas iespējas kuģu izmantošanai bargos ziemas periodos.

A/s "Latvijas kuģniecība” akciju turētājs ir "Vitol Netherlands B. V." ar 100% akciju kapitāla.

 

 

Misija

Latvijas kuģniecības misija ir sniegt saviem klientiem pakalpojumus ar modernu tankkuģu floti, kuru vada profesionāla Latvijas izcelsmes apkalpe un krasta darbinieki un kuri nodrošina augsti profesionālus pakalpojumus atbilstoši starptautiskajiem drošības standartiem. Mēs pieliekam visas pūles, lai krava vienmēr tiktu pārvadāta droši atbilstoši visaugstākajiem vides aizsardzības standartiem un precīzi laikā atbilstoši klientu prasībām. Būtisks elements panākumu nodrošināšanā ir LK kuģu tehniskās vadības kompānijas, kas ir pilnībā LK piederošs uzņēmums, profesionālisms.

Vīzija

Mūsu vīzija ir turpināt nostiprināt mūsu reputāciju kā uzticamai un profesionālai kuģniecības kompānijai un turpināt nodrošināt mūsu klientiem augsti kvalificētus kuģniecības pakalpojumus, kas pilnībā pielāgoti klientu specifiskajām vēlmēm. Lai sasniegtu savus mērķus, mēs turpināsim aktīvi mudināt, lai mūsu augsti motivētais, profesionālais un aizrautīgais Latvijas izcelsmes personāls dalās ar mūsu vīziju.