Latvijas Kuģniecība
 
 

Padome

 

Padomes priekšsēdētājs

Vladimirs Egers
Vladimirs Egers

Pārvēlēts AS "Latvijas kuģniecība" padomes locekļa amatā 2018. gada 1. martā uz 5 gadu termiņu un ieņem Padomes priekšsēdētāja amatu. Vladimirs Egers (Vladimir Egger) “Vitol Group” uzņēmuma "Vitol Services B.V Moscow" galvenais pārstāvis Maskavā. Vladimiram Egeram ir gandrīz 30 gadu darba pieredze izejvielu tirdzniecībā. Pirms pievienošanās “Vitol” bijis Singapūrā un Pekinā (Ķīna) bāzētās sabiedrības “Lukoil Asia Pacific” rīkotājdirektors. Profesionālā izglītība: bakalaura grāds ekonomikā un maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā. 

Padomes locekļi

Natasa Mikiene
Natasa Mikiene

Ievēlēta AS "Latvijas kuģniecība” padomē 2018. gada 1. martā uz 5 gadu termiņu un ieņem Padomes priekšsēdētāja vietnieces amatu. Natasa Mikiene ir strādājusi Lietuvas Dzelzceļā kopš 1999.gada. 2007.gadā viņa pievienojās Vitol kā loģistikas operatore. Kopš 2017.gada viņa strādā kā Vitol Rīgas biroja operatīvo darbību koordinatore. Izglītība: Bakalaura grāds transporta inženierekonomikā un loģistikā.

Konstantīns Zaščerinskis
Konstantīns Zaščerinskis

Ievēlēts AS "Latvijas kuģniecība” padomes locekļa amatā 2018. gada 1. martā uz 5 gadu termiņu. Iepriekš strādāja kā Projekta konsultants SIA Ventspils Nafta Termināls biznesa attīstības komandā VTTI B.V, kas atrodas Roterdamā. Izglītība - Bakalaura grāds Starptautiskās ekonomiskajās attiecībās Rīgas Tehniskajā Universitātē. Pievienojās Vitol 2017.gadā.

Aleksej Tarasov
Aleksej Tarasov

Pārvēlēts AS "Latvijas kuģniecība” padomes locekļa amatā 2018. gada 1. martā uz 5 gadu termiņu. Aleksejs Tarasovs (Aleksej Tarasov) strādāja AS "Ventspils nafta" valdē kopš 2011. gada 6. janvāra, tiekot pārvēlēts uz 3 gadu termiņu 2013. gada 26. jūnijā. A.Tarasovs kopš 1986.gada strādāja uzņēmumā Mažeiķu nafta. 1997. gadā pievienojās "Vitol” Lietuvas birojam, ieņemot tehniskā speciālista amatu. Galvenās specializācijas jomas: loģistika, transports, produktu uzglabāšana un kvalitātes kontrole. Profesionālā izglītība: grāds inženierzinātnēs Sanktpēterburgas VVMURE akadēmijā (pašlaik – A. S. Popova vārdā nosauktais Jūras radioelektronikas institūts). 

Guy Richard Skern

Ievēlēts AS "Latvijas kuģniecība” padomes locekļa amatā 2018. gada 1. martā uz 5 gadu termiņu. Guy Skern ir ilga un plaša pieredze enerģijas biznesā, vadot dažādas nozīmīgas kompānijas naftas un enerģijas sektorā kopš 1980.gada. Viņš ir ieguvis ķīmijas inženiera grādu Līdas Universitātē un kopš 2009.gada ir Vitol Grupas ģenerāldirektors.

Varvara Maximova
Varvara Maximova

Pārvēlēta AS "Latvijas kuģniecība” padomes locekļa amatā 2018. gada 1. martā uz 5 gadu termiņu. Varvara Maksimova (Varvara Maximova) strādā Biznesa attīstības finanšu sfērā Vitol kopš 2013. gada. Pirms tam viņa ir strādājusi Natixis bankā un kompānijā VTB Capital Maskavā. V. Maksimova ir ieguvusi grādu banku un finanšu jomā Londonas Ekonomikas un politisko zinātņu skolā, kā arī grādu ekonomikā Krievijas Valsts Universitātē “Ekonomikas augstskolā”. 

Olga Kurenkova
Olga Kurenkova

Pārvēlēta AS "Latvijas kuģniecība" padomes locekļa amatā 2018. gada 1. martā uz 5 gadu termiņu. Olga Kurenkova ir arī AS “Ventspils nafta” padomes locekle. O.Kurenkova strādā “Vitol Services B.V” reprezentācijas birojā Nīderlandē kopš 2012. gada kā loģistikas departamenta vadītāja, iepriekš no 2000. gada viņa strādāja “VNT S.A.” reprezentācijas birojā Šveicē kā loģistikas menedžere un loģistikas departamenta vadītāja. O.Kurenkova 1990. gadā ir pabeigusi Maskavas Aviācijas Institūta Ekonomikas fakultāti. 

Nafiseta Negauch
Nafiseta Negauch

Pārvēlēta AS "Latvijas kuģniecība” padomes locekļa amatā 2018. gada 1. martā uz 5 gadu termiņu. Nafisetas Negauča (Nafiseta Negauch) ir akciju sabiedrības “Latvijas kuģniecība” revīzijas komitejas locekle. N.Negauča 2002. gadā ir beigusi Maskavas Valsts universitātes Starptautisko sakaru fakultāti un kopš 2002. gada strādā VNT S.A. pārstāvniecības Maskavā Finanšu departamentā, kur šobrīd ieņem finanšu kontroliera amatu.