Latvijas Kuģniecība
 
 

Padome

 

Padomes priekšsēdētājs

Vladimirs Egers
Vladimirs Egers

Pārvēlēts AS "Latvijas kuģniecība" padomes locekļa amatā 2017. gada 19. septembrī uz 5 gadu termiņu un ieņem Padomes priekšsēdētāja amatu. Vladimirs Egers (Vladimir Egger) “Vitol Group” uzņēmuma "Vitol Services B.V Moscow" galvenais pārstāvis Maskavā. Vladimiram Egeram ir gandrīz 30 gadu darba pieredze izejvielu tirdzniecībā. Pirms pievienošanās “Vitol” bijis Singapūrā un Pekinā (Ķīna) bāzētās sabiedrības “Lukoil Asia Pacific” rīkotājdirektors. Profesionālā izglītība: bakalaura grāds ekonomikā un maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā. Vladimira Egera īpašumā nav AS "Latvijas kuģniecība” akciju.

Padomes locekļi

Christopher James Kernon
Christopher James Kernon

Ievēlēts AS "Latvijas kuģniecība” padomes locekļa amatā 2017. gada 19. septembrī uz 5 gadu termiņu un ieņem Padomes priekšsēdētāja vietnieka amatu. Kristoferam Džeimsam Kernonam (Christopher James Kernon) ir vairāk nekā 20 gadu pieredze kuģošanas sektorā. Kopš 2003. gada viņš bija atbildīgs par fraktēšanas projektu vadību “Vitol” grupā, taču kopš 2017. gada 1. septembra viņš ir Vitol Shipping Group vadītājs. Viņš ir ieguvis inženiera bakalaura grādu Flotes arhitektūrā Ņūkāstlas Universitātē. K. Dž. Kernons bija LK valdes loceklis no 2011. gada februāra līdz 2017. gada septembrim. Kristofera Džeimsa Kernona īpašumā nav AS “Latvijas kuģniecība” akciju.

Dzmitry Yudzin
Dzmitry Yudzin

Pārvēlēts AS "Latvijas kuģniecība” padomes locekļa amatā 2017. gada 19. septembrī uz 5 gadu termiņu. Dmitrijs Judins (Dzmitry Yudzin) ir strādājis “Baltkrievijas naftas kompānijā” kopš 2009. gada. 2014. gada maijā viņš uzsāka darbu "Vitol Services B.V." (Nīderlande) reprezentācijas birojā, bet tā paša gada decembrī pievienojās SIA “Vitol Baltics”, kur nodarbojas ar naftas tirdzniecību. Profesionālā izglītība: ekonomikas grāds, kas iegūts Baltkrievijas Nacionālajā politehniskajā institūtā. Dmitrija Judina īpašumā nav AS "Latvijas kuģniecība” akciju.

Aleksej Tarasov
Aleksej Tarasov

Pārvēlēts AS "Latvijas kuģniecība” padomes locekļa amatā 2017. gada 19. septembrī uz 5 gadu termiņu. Aleksejs Tarasovs (Aleksej Tarasov) strādāja AS "Ventspils nafta" valdē kopš 2011. gada 6. janvāra, tiekot pārvēlēts uz 3 gadu termiņu 2013. gada 26. jūnijā. A.Tarasovs kopš 1986.gada strādāja uzņēmumā Mažeiķu nafta. 1997. gadā pievienojās "Vitol” Lietuvas birojam, ieņemot tehniskā speciālista amatu. Galvenās specializācijas jomas: loģistika, transports, produktu uzglabāšana un kvalitātes kontrole. Profesionālā izglītība: grāds inženierzinātnēs Sanktpēterburgas VVMURE akadēmijā (pašlaik – A. S. Popova vārdā nosauktais Jūras radioelektronikas institūts). Alekseja Tarasova īpašumā nav AS "Latvijas kuģniecība" akciju.

Andrea Schlaepfer
Andrea Schlaepfer

Pārvēlēta AS "Latvijas kuģniecība” padomes locekļa amatā 2017. gada 19. septembrī uz 5 gadu termiņu. Andrea Šlepfere (Andrea Schlaepfer) ir Vitol korporatīvo attiecību vadītāja. Viņa pievienojās Vitol 2013. gada februārī. Pirms tam viņa bija komunikāciju izpilddirektore LCH.Clearnet. Viņai ir vairāk nekā 15 gadu pieredze komunikāciju jomā, galvenokārt, finanšu sektorā un viņa ir strādājusi par padomnieci tādām komunikāciju kompānijām kā Citigate Dewe Rogerson un kā Eiropas komunikāciju vadītāja Schroders Investment Management. Andrea Šlepfere ir ieguvusi filosofijas un moderno valodu grādu Oksfordas Universitātē. Andrea Šlepferes īpašumā nav AS "Latvijas kuģniecība” akciju.

Varvara Maximova
Varvara Maximova

Pārvēlēta AS "Latvijas kuģniecība” padomes locekļa amatā 2017. gada 19. septembrī uz 5 gadu termiņu. Varvara Maksimova (Varvara Maximova) strādā Biznesa attīstības finanšu sfērā Vitol kopš 2013. gada. Pirms tam viņa ir strādājusi Natixis bankā un kompānijā VTB Capital Maskavā. V. Maksimova ir ieguvusi grādu banku un finanšu jomā Londonas Ekonomikas un politisko zinātņu skolā, kā arī grādu ekonomikā Krievijas Valsts Universitātē “Ekonomikas augstskolā”. Varvaras Maksimovas īpašumā nav AS "Latvijas kuģniecība” akciju.

Olga Kurenkova
Olga Kurenkova

Pārvēlēta AS "Latvijas kuģniecība" padomes locekļa amatā 2017. gada 19. septembrī uz 5 gadu termiņu. Olga Kurenkova ir arī AS “Ventspils nafta” padomes locekle. O.Kurenkova strādā “Vitol Services B.V” reprezentācijas birojā Nīderlandē kopš 2012. gada kā loģistikas departamenta vadītāja, iepriekš no 2000. gada viņa strādāja “VNT S.A.” reprezentācijas birojā Šveicē kā loģistikas menedžere un loģistikas departamenta vadītāja. O.Kurenkova 1990. gadā ir pabeigusi Maskavas Aviācijas Institūta Ekonomikas fakultāti. Olgas Kurenkovas īpašumā nav AS "Latvijas kuģniecība” akciju.

Nafiseta Negauch
Nafiseta Negauch

Pārvēlēta AS "Latvijas kuģniecība” padomes locekļa amatā 2017. gada 19. septembrī uz 5 gadu termiņu. Nafisetas Negauča (Nafiseta Negauch) ir akciju sabiedrības “Latvijas kuģniecība” revīzijas komitejas locekle. N.Negauča 2002. gadā ir beigusi Maskavas Valsts universitātes Starptautisko sakaru fakultāti un kopš 2002. gada strādā VNT S.A. pārstāvniecības Maskavā Finanšu departamentā, kur šobrīd ieņem finanšu kontroliera amatu. Nafisetai Negaučai nepieder akciju sabiedrības “Latvijas kuģniecība” akcijas.